Rozliczenia z NFZ Wrocław

Jesteśmy firmą zajmującą się wspomaganiem rozliczeń z Narodowym Funduszem Zdrowia. Obecnie działamy na terenie czterech województw i pomagamy ponad dwudziestu placówkom medycznym.

Naszym celem jest zapewnienie Państwu płynności finansowej oraz wyeliminowanie problemów związanych z Narodowym Funduszem Zdrowia.

Z zależności od potrzeb oraz zakresu medycznego naszym klientom proponujemy następujące sposoby współpracy:

  • Rozliczenia z NFZ
    W ramach rozliczeń z NFZ nasza firma przejmuje wszystkie obowiązki związane z poprawnym sprawozdawaniem świadczeń medycznych. Nadzorujemy wprowadzanie danych, które odbywa się w Państwa placówce, a następnie wykonujemy wszystkie czynności konieczne do poprawnego wystawienia rachunku. W ramach rozliczeń z NFZ obsługujemy również wszystkie systemy informatyczne(PS – Portal Świadczeniodawcy, ISI – Internetowy System Informacji oraz SIMP – System Informatyczny Monitorowania Profilaktyki) oraz zabezpieczamy bazę danych świadczeniodawcy na naszym firmowym serwerze. Wybierając tą ofertę państwa kontakty z NFZ będą ograniczone do minimum – wszystkie telefony i pisma będą analizowane przez naszego pracownika.
    .
  • Kompleksowe Rozliczenia z NFZ
    Kompleksowe rozliczenia polegają na całkowitym odciążeniu Świadczeniodawcy w procesie rozliczania. Ten sposób współpracy jest poszerzeniem oferty opisanej powyżej. Raz w miesiącu (lub częściej) odbieramy od Państwa informacje o świadczeniach medycznych i wprowadzamy dane do oprogramowania rozliczeniowego. Po wykonaniu wszystkich niezbędnych czynności Świadczeniodawca otrzymuje drogą mailową przygotowany rachunek dla NFZ, którego wersja elektroniczna jest już umieszczona w systemach informatycznych NFZ.

 

Zapraszamy do współpracy !

Rozliczenia z NFZ Wrocław
535-391-252
nfz@op.pl

Dodaj komentarz