Kontraktowanie z NFZ Wrocław

Nasza firma zajmuje się przygotowywaniem ofert konkursowych do Narodowego Funduszu Zdrowia.

Powierzając przygotowywanie oferty naszej firmie możecie być Państwo pewni, że zostanie ona przygotowana zgodnie z aktualnie obowiązującymi zarządzeniami Ministra Zdrowia oraz zarządzeniami prezesa dolnośląskiego oddziału NFZ. Jest to konieczne aby oferta została rozpatrzona pozytywnie.

 

W dolnośląskim oddziale wojewódzkim NFZ niektóre zakresy są zakontraktowane na dwa lata (2011-2012). Oznacza to że obecnie zaczynał się będzie okres w którym będzie można składać oferty na kolejne lata.

W najbliższych dniach na stronie NFZ Wrocław pojawią się definicje postępowań konkursowych. Pojawienie się tych plików umożliwi przygotowanie oferty konkursowej.

UWAGA ! Jeżeli placówka którą Pan/Pani reprezentuje nie miała jeszcze kontraktu z NFZ na początku konieczna jest rejestracja. Zapraszam do kontaktu – wszystkie formalności rejestracyjne zostaną szybko załatwione. Dokładnie poinformuję co, gdzie i kiedy należy złożyć.

 

Po przygotowaniu oferty konkursowej dostają Państwo pełną dokumentacje w pliku PDF (do druku) oraz w pliku który należy przekazać NFZ na cyfrowym nośniku. Dodatkowo przygotowane są wszystkie załączniki wymagane w procesie kontraktowania.

 

Posiadamy dużą wiedzę zarówno praktyczną jak i teoretyczną na temat przygotowywania ofert.

Zapraszamy do kontaktu.

535-391-252
nfz@op.pl

2 thoughts on “Kontraktowanie z NFZ Wrocław

  1. Pingback: Kontraktowanie Stomatologia 2013 » NFZ Wrocław

  2. Pingback: Kontratkowanie Rehabilitacja Lecznicza 2013 | NFZ Wrocław

Dodaj komentarz